Whirlpool WTLS 60812 ZEN

Whirlpool WTLS 60812 ZEN je extrémně tichá a úsporná pračka s horním plněním, která své místo najde i v malých panelákových koupelnách. Díky bubnu, do kterého se naráz vejde až 6 kg špinavého prádla, se hodí i do rodin o více členech.
Spotřebič je vybaven 6. smyslem Colours, který automaticky nastaví všechny parametry praní tak, aby bylo dosaženo co možná nejlepšího výsledku. Zároveň pečuje o barvy a tkaniny, a o vaše prádlo je tak postaráno tím nejlepším možným způsobem. Spotřeba energie a vody se díky této technologii sníží až o 30 % a doba trvání procesu až o 50 %. Tím výrazně šetří váš čas i peněženku.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Hledáte dokonalost? Toužíte po klidu? Díky unikátní technologii ZEN společnosti Whirlpool vám nová pračka s horním plněním Green Generation nabídne vysoký výkon v téměř absolutní tichosti: dokonalé schéma pro absolutní relaxaci, ve dne i v noci. Inovativní technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon za vysoce výkonný trakční motor, který otáčí buben přímo. Výsledkem je odčerpání vody „nejlepší ve třídě“ při nižších otáčkách, což znamená snížení vibrací a hluku a současně vyšší účinnost a spolehlivost. Chcete-li si vychutnat ještě větší klid, použijte program NightEco, který vám zaručí nerušený spánek v noci a perfektně vyprané prádlo když ráno vstanete.
Specifikace
Proudová pojistka 10 A
Napětí 230-240 V
Frekvence 50 Hz
Připojovací vodovodní ventil 3/4″ ano
Délka pohyblivého přívodu 150 cm

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.