ZANUSSI ZWY61025WI recenze a návod

Fotogalerie produktu

Perfektní i do menších koupelen – A++ vrchem plněná pračka Zanussi Lindo100 s kapacitou pro 6 kg prádla a rychlostí odstřeďování až 1000 ot/min. Je vybavena funkcí rychlého praní, která zkrátí délku vybraných pracích programů až o 50 %. Nechybí funkce nastavení času konce praní, program pro jemné prádlo nebo množstevní automatika. Bezpečnost při provozu zaručuje dětská pojistka nebo ochrana proti vytopení.
Oblečení vyprané za pouhých 30 minut? Snadné.
Díky snadnému uživatelskému rozhraní má tato pračka jednoduše k dispozici vše, co opravdu potřebujete. Po zapnutí pračky je předvolený rychlý a snadný každodenní prací program o délce 30 minut při 30 °C. Vše, co musíte udělat, je stisknout Start – a je to!
Prádlo budete mít připravené ve vámi určenou dobu. Odložte spuštění pracího programu pomocí funkce času dokončení a zvolte, kdy chcete, aby pro vás bylo prádlo připraveno kdykoliv v rozmezí 3 až 20 hodin. Sledujte čas dokončení praní na malém displeji. Vyperte své oblečení rychleji. Tato pračka je vybavena funkcí rychlého praní, která zkrátí délku vašeho pracího programu až o 50 %. Víko této pračky nebudete muset nikdy nechat otevřené kvůli větrání. Technologie AirFlow brání tvorbě nepříjemných pachů a plísní a zajišťuje vždy svěže vonící buben. Program pro snadné žehlení omezuje zmačkání vašeho prádla, žehlení je tak snazší a rychlejší a vy si můžete užívat více svého času. Dávkovač pracího prostředku je vždy čistý díky vysokotlakým vodním tryskám, které nezanechávají přilnavé zbytky a zabraňují tvorbě plísní.

+ Pozitivní

– Negativní

Dávkování prášku nad bubnem Omezený počet programů
Display se zbývajícím časem praní Slabší energetická třída
 Vyšší hlučnost

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob plnění horní
Hlučnost praní 57 dB
Počet otáček 1000
Hmotnost 58kg
Spotřeba energie 167 kWh
Počet programů 8
Rozměry Š/ H/ V 40/ 60/ 89
Objem bubnu 6 kg
 6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

93%

7

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Oblečení vyprané za pouhých 30 minut? Snadné… Díky snadnému uživatelskému rozhraní má tato pračka jednoduše k dispozici vše, co opravdu potřebujete.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál ZANUSSI ZWY61025WI

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.