BOSCH SMS 46KI00E recenze a návod

Fotogalerie produktu
Usnadněte si práci s volně stojící myčkou na nádobí Bosch SMS46KI00E Silence Plus. Oblíbíte si ji díky úspornému a zároveň tichému provozu, který dosahuje hlučnosti pouze 46 dB. Spotřebič se řadí do energetické třídy A++ a proto je jeho používání velice úsporné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Se svou šířkou 60 cm a velkým vnitřním prostorem umyjete velké množství nádobí v rámci jednoho cyklu. Velice snadné a intuitivní ovládání vám zpříjemní praktický displej umístěný na přední straně myčky. Velký displej vám přehledně zobrazuje aktuální informace o provozu a upozorní vás na potřebu doplnění leštidla či soli.
Myčka vás nadchne svou vynikající kvalitou mytí a výborným systémem uspořádání vnitřního prostoru, který zvládne pojmout až 13 souprav nádobí najednou. Na výběr máte 6 teplot a 6 mycích programů. O ukončení mycího procesu budete upozornění akustickým signálem. Na displeji se zobrazuje zbytkový čas mytí v průběhu celého cyklu. Snadné uskladňování špinavého nadobí zajistí systém košů VarioFlex spolu s příborovou zásuvkou VarioDrawer, která je vhodná pro příbory a malé kuchyňské potřeby. Do myčky se jednoduše vleze všechno špinavé nádobí do XXL mycích košů. Tři výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic zajistí, že do spodního koše uložíte i větší kusy nádobí. Oba koše navíc obsahují sklopné přihrádky pro ještě lepší organizaci a maximální využití místa. Systém Aqua stop zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem zajišťující 100% ochranu proti poškození vodou. Myčka Bosch SMS46KI00E vyniká speciálními funkcemi jako VarioSpeed Plus se kterou bude mytí 2x rychlejší než při běžném programu. S funkcí ExtraDry už vám nebude komplikovat úklid těžko schnoucí nádobí. Funkce extra sušení zrychlí celý proces vysoušení.

+ Pozitivní

– Negativní

Úspora energie a vody Nic
Výhoda třetího šuplíku na příbory místo koše
Tichá

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 46 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 49 kg
Spotřeba energie  0,92 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 84,5/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

94%

5

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

BOSCH SMS46MW01E Myčka nádobí Myčka nádobí BOSCH SMS46MW01E patří do úsporné energetické třídy A++ s roční spotřebou 262 kWh energie a 1820 litrů vody. BOSCH SMS46MW01E pro až…Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál BOSCH SMS 46KI00E

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.